منابع مرحله اول – المپیاد ادبی

این جستار شامل 9 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  نرگس در 1 سال، 2 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

علیرضا

سلام بچه‌ها خوبید؟ به نظرتون برای هر کدوم چقدر باید وقت بذاریم؟ کدوما مهم تر ان؟

نرگس
    مشارکت کننده

سلام.شما خوبی؟
    من منابع رو همین الان دیدم.و واقعا هیچ نظری ندارم که باید از کجا شروع کنم..
    مطالعه ی کتاب های درسی سال گذشته کمی کار رو سخت کرده.
    فکر کنم اگه اول منابع درسی رو شروع کنیم بهتر باشه.یا همشون رو باهم شروع کنیم و پیوسته بریم جلو.ولی واقعا نیاز دارم یکی راهنماییم کنه.
    نظر خود شما چیه؟؟

علیرضا

من منابع درسی رو یه نگاهی کردم توی تابستون و الان میخوام غیردرسیا رو شروع کنم. برنامه درسی خود سایت رو هم یه کم جلو اومدم توی تابستون ودرسیا رو یه مروری کردم ولی نمی دونم باید از کدوم شروع کنم. بیهقی خیلی زیاده و نمی دونم می رسیم بخونیمش یا نه.

نرگس

مشکل من اینه که کلا تازه با این المپیاد آشنا شدم.و تازه فهمیدم که دروس سال گذشته هم هست.توی تابستون مطالعه ی آنچنانی نداشتم.
      بخاطر همین واقعا دچار مشکل شدم.یه جورایی هم این آزمون برام مهمه نمی خوام از دستش بدم.
      من همین امروز از شاهنامه شروع کردم.چون تو کتابخونه ی مدرسه بود و وقت آزاد داشتم.
      بقیشون رو نمیدونم.

سرود آبی

بچه ها به نظر شما منابع خیلی زیاد نبست؟ معلم ادبیات ما که می گفتن این همه رو حتی توی دانشگاه هم یه ترم طول می کشه بخونن

نرگس

بله زیاده.ولی خب چه میشه کرد:)
      مخصوصا برای من و کسایی مثل من که تازه بااین المپیاد آشناشدیم.من هیچ مططالعه ی قبلی ندارم.جز شاهنامه و خیام

سرود آبی

میدونید که خیام و پروین از منابع حذف شدن؟

نرگس
          مشارکت کننده

بله.تازه متوجه شدم.خداروشکر هنوز شروع نکرده بودم.

حسین

سلام بچه ها کی میدونه کلا برای ثبت نام المپیادهای مختلف از چه طریق باید اقدام کرد ؟

سرود آبی

خودشون اعلام می کنن. سال های قبل فکر کنم از طریق سایت سناد بوده.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.