مشاوره – المپیاد ادبی

مشاوره

با ما مشورت کنید: این بخش یک انجمن گفتگوی تخصصی است و در آن می‌توانید پرسش‌های خود را در زمینۀ مشاوره و برنامه‌ریزی ثبت کنید تا به آنها پاسخ دهیم. پاسخگویی به قلم مشاوران باتجربه‌ای صورت می‌گیرد که خودشان هم مدال طلای ادبی دارند.
چگونه المپیادی نشوم؟!: در این بخش برخی نکات مهم را در زمینهٔ انتخاب، ورود و چگونگی طی‌کردن مسیر المپیاد با شما در میان گذاشته‌ایم. بی‌توجّهی به این نکات، که حاصل تجربه و مطالعهٔ چندسالهٔ ما در امر یاددهی و یادگیری المپیاد است، می‌تواند شما را از مسیر دلخواه دور کند.
برنامۀ مطالعاتی: در این بخش، متناسب با پایۀ تحصیلی شما، برنامه‌ای ارائه می‌دهیم که بر مبنای آن بتوانید به تناسب فرصت و زمانی که دارید، بهترین و مفیدترین مطالب را بخوانید و زمانتان را بخوبی مدیریت کنید.
معرفی و نقد کتابهای کمکی: در این بخش برخی کتابهای کمک‌آموزشی موجود در بازار کتاب، که ربطی مستقیم یا غیرمستقیم به المپیاد دارند، نقد و معرفی می‌شوند تا با سردرگمی کمتری به سراغ بهترینها بروید.

public 0public 1

داوطلبان عزیز از سراسر کشور می‌توانند در این بخش درخواست خود را برای بهره‌مندی از مشاورۀ کاملاً خصوصی المپیاد ادبی ثبت کنند تا گروه آموزشی بیاض برایشان مشاور و پشتیبانی باتجربه و توانا اختصاص دهد.

golden 0golden 1